Kim jesteśmy?

Cześć!

Tu Paulina (l. 26) i Tomek (l. 27), jesteśmy parą podróżującą starym kamperem.

Jakie są nasze plany? Cóż pisanie tego bloga, publikacje vloga, a najważniejsze podróżowanie. Naszym najbliższym celem jest Polska, zwiedzamy nasz kraj, staramy się zobaczyć jak najwięcej.

Podzieliliśmy zwiedzanie na województwa i zwiedzamy wszystko co uważamy za ciekawe w danym województwie, zaznaczamy sobie wszystkie punkty na mapie.

Dlaczego nie pojedziecie w eurotripa? Bo uważamy, że najpierw należy zwiedzić swój ojczysty kraj a potem dopiero udać się dalej w podróż po Europie. Wpływ na to mają również koszty.

Podróżujemy tylko we dwoje, chociaż czasem ktoś do nas dołącza (znajomi, rodzina).

Chcemy zrealizować nasze plany, czy to wypali czas pokaże, chcemy również dzielić się tym z wami właśnie tu i na kanale YouTube, starając się robić to coraz lepiej i z coraz lepszą jakością. Zamierzamy wyrażać tu swoją opinię o miejscach odwiedzonych, podstawowe informacje na ich temat oraz ciekawostki. Planujemy również wyrażać tu swoje zdanie o kampingach, może lokalnej kuchni a także przeprowadzać recenzje gadżetów podróżniczych.

Pragniemy zarazić czytelników naszą pasją do caravaningu, aby ułatwić Wam podróże kamperem na blogu będą pojawiały się również porady, jak dobrze przygotować się do takiej podróży.

Chcemy również pokazać, jak można podróżować w taki sposób jak my.

Życzymy miłego czytania wpisów.

Zapraszamy na bloga, vloga i nasze media społecznościowe 😀